Ekipa

 
Przez niektórych uważana za dziewczynkę z Ringu.
Lubi się śmiać, płakać, cieszyć i złościć.
Nie jest raczej nieuprzejmą osóbką, w większości lubi pomagać ludziom.
Stworzyła szabloniarnię mimo świadomości, że może długo jej nie utrzymać w zgodnym szyku. Czasem potrafi być marudna, a nawet wręcz aż za bardzo upierdliwa. Nie z każdym człowiekiem potrafi się dogadać, lecz stara się. 
Szablony tworzy już od dwóch lat, lecz nadal nie sprostała swoim oczekiwaniom, ot co. 

GG: 17500871
E-mail: shirosaaki@yahoo.pl


Co tu dużo mówić... Niebiesko oka blondynka z dość oryginalnym stylem ubierania. W lato nosi przeważnie buty z Nike, zaś zimą i jesienią zakłada swoje ukochane glany. Często nosi za duże męskie bluzki z jej ulubionymi zespołami muzycznymi ( co nie znaczy, że tylko takie ubrania kryje jej szafa ). Ubóstwia jeansy, gorsety i skórzane spodnie, i kurtki. Słucha muzyki nieco różniącej się od tego co słuchają inne dziewczyny w jej wieku, którą są odmiany metalu i rocka. Nie przepada za 1D oraz Bieberem, ale jako osoba tolerancyjna woli się na ten temat nie wypowiadać. Od paru lat gra na perkusji. Uwielbia sport, a w szczególności siatkówkę. Uczęszcza do klasy sportowej. Pije zdecydowanie za dużo Nesti. Od zawsze ma problemy z przecinkami. Ogląda przeważnie Horrory, a od czasu, do czasu zobaczy jakąś dobrą komedię. Często leży w swoim łóżku w ręku trzymając książkę, a kiedy czyta zamienia się w głównego bohatera danej lektury. Uwielbia wyzwania. Tak naprawdę jest wilkołakiem, który wmawia sobie, że jest główną przekąską dla wampira dzięki czemu ma niedobór krwi.
Swoją przygodę z grafiką rozpoczęła w kwietniu 2013. Od niedawna swoje prace wykonuje w Adobe Photoshop CS4. Nie ogarnia kodów CSS. Dość szybko się uczy.
Jestem małym potworkiem który przyleciał z odległej krainy aby zrobić totalne zamieszanie na ziemi
GG : 47052754
E-mail : personaldream1@gmail.com
 Zacznijmy od tego, że Fredek jest osóbką leniwą. Niezbyt pozytywny początek, czyż nie? Z natury przyjaźnie nastawiona do ludzi, twierdzi, że każdemu należy dać szansę, nawet jeśli ten ktoś jest zupełnym idiotą. Nie toleruje jednak błędów ortograficznych - prawdziwy z niej humanista, mimo że jest na mat-fizie. Taka ironia losu. Często wytyka błędy, jednak potrafi to zrobić w sposób kulturalny i miły. Zawsze też stara się dostrzec dobre strony. Zdarza jej się nader często bycie dziecinną i nic, zupełnie nic na to nie da się poradzić. Jest chyba jedną z niewielu osób, dla których Liam jest względnie miły i do tej pory nie potrafi za nic powiedzieć, co takiego robi. Chyba jej osoba jest po prostu zbyt zajebista, by być dla niej chamskim. Zabrzmiało narcystycznie? Tak miało być. Wbrew pozorom - Fredek ma zawyżoną samoocenę.
Uwielbia bishów, romanse i wszystko, czym można się pojarać. Lubi także, oczywiście oprócz grafiki komputerowej, czytać książki, głównie fantasy, rysować, grać na gitarze i no-lifić na komputerze. Normalka.
Słucha cięższej muzyki niż zwykłe, radiowe popy. Gustuje w rocku, metalu i innych dziwnych gatunkach typu post-hardcore czy screamo. Nie znaczy to jednak, że pogardzi czymś innym. Lubi wszystko, co wpada w ucho i tak naprawdę stara się nie ograniczać swoich horyzontów muzycznych.
Pracuje w Adobe Photoshop CS6, a z grafiką ma do czynienia dłuugi czas. Jakieś 5-6 lat? Być może.
Jakby kogoś interesowało, gg: 376787Liam (postrzegany jako osoba nader wredna i bezpośrednia) z niewiadomych powodów podjął się pracy w tej oto szabloniarni, w dalszym ciągu dziwiąc się, że go ktoś chce. Jest nieznośny.
Nie lubi ludzi, a szczególnie gimnazjalistów, są dla niego naprawdę tępi, więc trzeba się nieźle postarać, by utrzymywać z nim ugodowe stosunki.
Ponadto, jest naprawdę cięty na błędy ortograficzne, czy stylistyczne, bądź interpunkcyjne - zdecydowany z niego humanista. Według niego ktoś, kto nie potrafi poprawnie zbudować zdania nie jest wart jego uwagi. Kolejny powód, dla którego może nienawidzić większej części naszej ukochanej młodzieży.
Gustuje w cięzkich, rockowych brzmieniach, do czego się ogranicza. Nie lubi popu ani hip-hopu, a rapu szczerze nienawidzi. Często zapuszcza się w okolice metalu, albo post-hardcore.
Przeszło cztery, albo nawet i pięć latek, przepracował jako grafik pierw w gimpie, potem w photoshopie, jednak robił sobie częste przerwy, a niekiedy naprawdę długie. Jest dość leniwy. Poświęcał się wtedy sztuce rysowania, czy kształtowania wyobraźni poprzez czytanie różnorakich książek, w większości fantastyki.
Jego zainteresowania są dość typowe, mianowicie: lubi czytać książki, słucha muzyki 24/7, dość często wypuszcza się na miasto, by ponerdzić w planszówki, albo rpgi z przyjaciółmi, ogląda dość często horrory i traci sporo życia na seriale (nie mylmy pojęć, nie Pamiętniki Wampirów lub Trudne Sprawy.) typu Supernatural, Star Gate, White Collar.

Co zrobi: Szablony różnej maści, od popowych gwiazdeczek (choć niechętnie), po animu i inne takie pierdoły. Nie trawi jednak yaoiców, ani yuri (geje/lesbijki dla niewtajemniczonych), więc lepiej nie wychylać się z takimi propozycjami. Zdzierży jedynie lekkie shounen/shoujo-ai, chociaż też niezbyt chętnie.
Nie lubi Dramione, ale z braku laku, może coś sklecić.
Szablony na fora - coś tam potrafi, jednak to zależne od serwisu.
Robi też tapety na specjalne zamówienia, wyłączając jednak Justiny Biebery, One Directiony czy coś w tym stylu. Hejtuje ich.

Jeżeli chcesz się skontaktować, lub poradzić, w gruncie rzeczy jest naprawdę niezłym nauczycielem i jak przyjdzie co do czego, znajdzie trochę cierpliwości, by komuś coś wytłumaczyć:
GG: 12197600

E-mail: liam.limonka@gmail.com

1 komentarz:

  1. "Ponadto, jest naprawdę cięty na błędy ortograficzne, czy stylistyczne, bądź interpunkcyjne" - i mówi to ktoś, kto dał tu TRZY niepotrzebne przecinki? Tak, niepotrzebne, bo nie ma orzeczeń, nie ma zdań złożonych, które trzeba byłoby oddzielać, a słowo "ponadto" nie jest jak "niestety" czy "oczywiście", które gdy są na początku zdania, faktycznie przecinkami się oddziela.

    Rozumiem, że to szabloniarnia, nie jakiś portal literacki, ale no proszę, skoro już piszesz takie rzeczy...

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy